Kreatif kurumsal etkinlikler

Kurumsal kimliğinizin ön plana çıktığı modern ve iz bırakan etkinlikler tasarlamak ve uygulamak Topkon İncentive’in ana faaliyet alanıdır. Deneyimli ekibimiz etkinlikleriniz için yaratıcı fikirler geliştirmekte ve bu fikirleri sizlere 3 boyutlu tasarımlar ile sunmaktadır. Etkinlik boyunca sizden biri gibi çalışan Topkon ekibi; süreç yönetimi konusundaki tecrübesi ile sizin için konforlu ve unutulmaz organizasyonlar yaratır.

Ürün lansmanları

Ürününüzün en doğru şekilde lanse edilmesi için konsept tasarımı, uygulaması ve davet organizasyonu profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Eğitim ve dönem toplantıları

Eğitim ve dönem toplantınız ile ilgili tüm talepleriniz proje ekibimiz tarafından değerlendirilir. Firmanızın verimli eğitimler, iz bırakan dönem toplantıları geçirmesi için detaylar Topkon tarafından organize edilir.

Bayi toplantıları ve seyahatleri

Bayi toplantılarınızın her yıl bir diğerinden daha iyi olması için çalışırız. Firmanın kurumsal kimliğine, vermek istediği mesaja ve tüm katılımcıların profiline uygun toplantı ve sosyal programlar hazırlanarak organizasyonlar gerçekleştirilir.

Konferans ve sempozyumlar

Türkiye genelinde farklı sektörlerdeki  firmalara 22 yıldır hizmet veren acentamız, tecrübesi ile organizasyonların kaliteli ve verimli olması için çalışmaktadır. Ekibimiz, finansal yönetim, ekip yönetimi, sponsorluk yönetimi vb. tüm konulara sahip çıkma felsefesini benimsemiştir.

Özel gezi grupları

Sizin talep ve beklentilerinize göre doğru gezi programı, tur operatörlerimiz tarafından tasarlanır. Seyahat deneyiminde memnuniyetin küçük detaylarda olduğu felsefesi ile yola çıkan ekibimiz size kendinizi özel hissettirecek bir hizmet sunar.

Takım aktiviteleri

Takımın gücüne inanan ve ekip ruhuyla çalışan Topkon profesyonelleri, kurumsal anlamda sizi öne çıkaracak takım aktivitelerini sizin için tasarlar, uygular ve detaylarıyla raporlar.